IMGP79612015-11-13-najave-premijera-mjuziklP114058810380279_914154175320800_3367071121073765457_nDramski-studio-3_92A2255m2015-12-14-mjuziklMALI-SESVEĆANI-2czk_akcije-i-manif_Kvartura_Vrata_8fasnik2011_naslovna-(1)probudi-se-proljece-51240389_914158125320405_3409580773635475284_nP11609212015-07-16-SP1130592P1160965_92A2178-copy_92A5022P1110689KONCERT-I-SYNTH-2015P11107542015-02-15-fasnik-17medjuzupanijska_split12015-08-28-Sesslide_1slide_2slide_3slide_4slide_52015-02-15-fasnik-12balet-fasnik-0961795265_10202747626065709_8223695638989756251_oczk_akcije-i-manif_Kvartura_Vrata_4Picture-084
Naziv kampanje

DJEČJI ZBOR MALI SESVEĆANI


HRVATSKI DJEČJI FESTIVAL

Nedjelja | 14.01.2018.g.

Koncertna dvorana Vatroslav Lisinski u 17 sati
( Prodaja ulaznica na blagajni KD V. Lisinski)


HDF 2017. POPIS PJESAMA ODABRANIH ZA IZVOĐENJE NA HRVATSKOM DJEČJEM FESTIVALU

1. ECI PECI PEC - EN TEN TINI (Pero Gotovac – Pero Gotovac – Toni Eterović) – U spomen na maestra Peru Gotovca 1:56
snimka Lucija Eterović i zbor Allegro
Izvodi: koreografija:

Ravnatelj festivala Ivan Kuliš i izaslanik/ca Ministrice kulture
Otvorenje festivala

2. DOMOVINA – SMIJEŠAK/Samobor
(Davor Jašek – Nedo Zuban – Davor Jašek) 2:59
Solistice: Tonka Jagodić, Korina Maros, Katarina Sopić i Mia Jandrečić
Voditeljica zbora: Vesna Radinčić

3. PRIJATELJSTVO – PIKIĆI/Sveta nedjelja, Bestovje- Rakitje
(Senka Frljak – Senka Frljak – Zoran Jašek) 2:37
Solistice: Maja Šimić i Leda Šalamon
voditeljica zbora: Senka Frljak

4. MOJ BICIKL – VIJOLICE/Pag
(Sanja Dobrijević – Sanja Dobrijević - Robert Grubišić) 2:47
Solisti: Marina Kustić i Franko Galić
voditeljica zbora i koreografija: Sanja Dobrijević

5. BLAGO MALIM KLOKANIMA – MEDENJACI/Zagreb
(Maja Rogić –Maja Rogić – Maja Rogić) 2:46
Voditeljica zbora: Maja Rogić

6. MAĆUHICA – OŠ FRANA GALOVIĆA/Zagreb 2:23
(Jasna Levanić Rogić – Ratko Zvrko – Dražen Žanko)
Solistica: Nola Miškulin
voditeljica zbora i koreografija: Jasna Levanić Rogić

7. LASTAVICE – VUKOVARSKI GOLUBIĆI/Vukovar 3:17
(Slavomir Cvija – Nedo Zuban – Ivan Benković)
Solisti: Lorena Pančić i Noa Horvat
voditeljica zbora: Dubravka Lemac

8. OBOJENA DJEČJA PJESMA – KAŠTELANCI, OŠ JURE KAŠTELANA/Zagreb
(Marko Jašek – Sanja Miloloža –Marko Jašek) 2:55
Solistice: Lana Pereža i Lucija Duvnjak
voditelj zbora: Marko Jašek

9. PING PONG LOPTICA – KIKIĆI/Zagreb 2:55
(Maja Rogić – Maja Rogić – Maja Rogić)
voditeljica zbora : Maja Rogić

10. MOJ TATA BRODOGRADITELJ – LJILJANI, ZBOR OŠ TURNIĆ/Rijeka
(Natalija Banov – Daniel Načinović –Robert Grubišić) 3:04
Solistica: Eni Sternisa
voditeljica zbora: Vesna Rabak Koreografija: Dolores Bugarin

11. KROŠTULI – MIĆI BODULI/Rijeka 3:08
(Robert Grubišić – Ivica Bajčić – Robert Grubišić)
Solistice: Ana Rušin i Sara Mrzljak
voditeljica zbora: Ivona Siddiqui

12. ZULA – MALI SESVEĆANI/ZAGREB 3:02
(Toni Eterović – Biserka gašparac - Toni Eterović)
Solistice: Lorena Hmelina, Marija Rita Lukač i Tia Popović
Voditeljica zbora: Ivana Ćosić


13. KAD JE ARSEN BIJA DITE – CVRČAK/Šibenik 3:14
(Sonja Batur – Maja Gulin – Toni Eterović)
Solistice: Petra Mrčela i Roza Mezin
voditeljica zbora Sonja Batur

14. SVIJET PUN ČUDA – MALI RIJEČANI i MORČIĆI/Rijeka 3:19
(Meri Trošelj – Meri Trošelj – Robert Funčić)
Solistice: Letizia Sokolić, Paola Vučak, Mia Cindrić, Gema Aurora Vukić, Emily Miljanić i Anika Juriša
Voditeljica zborova: Egle Trošelj


15. KAD BI DJECA IMALA VLAST – OGŠ BORISA PAPANDOPULA/KUTINA 2:48
(Toni Eterović – Vesna Vuković – Toni Eterović)
Solistice: Marta Zorić i Dunja Krmpotić
Voditeljice zbora: Ivanka Baćo i Natalija Švirtlich

16. GREŠKA NIJE LOŠA STVAR – GENIJALCI/Zagreb 3:07
(Maja Rogić – Maja Rogić – Maja Rogić)
voditeljica zbora: Maja Rogić

17. TKO JE FACA GLAVNA – LA DANCE i ZAGREPČANKE i DEČKI/Zagreb 2:35
(Lana Olujić - Slavko Olujić – Dragan Brnas)
Solistice: Leona Čatić, Iva matica i Ema Klokočar
Voditeljica zbora: Lana Olujić

18. MUZIKA NAS SPAJA – MAŽURANIĆI/Novi Vinodolski 2:18
(Ilgen Pavačić – Ilgen Pavačić – Aleksandar Valenčić)
Solistice: Marina Čotak, Chiara Šargač i Tena Mataija
Voditeljica zbora: Ilgen Pavačić koreografija: Vanesa Kučić i Ilgen Pavačić

19. OSMIJEH OTVARA VRATA - /CRESCENDO/Sisak 3:19
(Bruno Krajcar – Daniel Načinović – Toni Eterović)
Solistice: Veronika Smajo i Una Ibrahimagić
Voditeljica zbora: Julijana Akrap

20. BOŽIĆNA (Alan Bjelinski – Ivan Kuliš – Alan Bjelinski) 3:57
Snimka: Sara Piljek i Marina Katalinić uz zbor Klinci s Ribnkaka
Koreografija:
Dodjela Priznanja skladatelju zaslužnom za doprinos dječjoj glazbi: plaketu Priznanja uručuje Izaslanik/ca Ministrice znanosti i obrazovanja ___________________

21. U PROSINCU – PLAVI MJESEC/Vrbovec 3:17
(Hrvoje Herček – Hrvoje Herček – Toni Eterović)
Solistice: Marija Kotarski i Hana Sever
Voditelj zbora: Hrvoje Herček koreografija: Anja Pisačić

22. KLJUČIĆ SREĆE – RI DANCE/Rijeka 2:59
(Natalija Banov – Marela Mimica – Aleksandar Valenčić)
Solistice: Laura Valenčić i Paola Pavličić
Voditeljica zbora: Dolores Bugarin

23. STIŽE BOŽIĆ – CICIBANI/Karlovac 3.19
(Ratko Pogačić – Ivan Leo Lipkay – Toni Eterović)
Solistica: Iva Fanjek
Voditelj zbora: Ratko Pogačić koreografija: Vera Mitrović Vrbanac


24. PREPLAŠENI SNJEGOVIĆ – SRDELICE/Split 2:42
(Jovica Škaro – Ivan Kuliš – Leo Škaro)
Solistice: Dora Džalo, Nora Tomić i Dora Dumančić Halbarth
Voditelj zbora: Jovica Škaro

25. SRETNA NOVA GODINA – TROGIR/Trogir 2:38
(Jovica Škaro - Ivan Leo Lipkay – Leo Škaro)
Solistice: Maja Ivančev, Petra Šoda i Laura Ugrina
Voditelj zbora: Jovica Škaro

26. U MIRU TVOM –OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA/Zagreb 3:26
(Maja Rogić – Maja Rogić – Maja Rogić)
Solistica: Magdalena Rogić
Voditeljica zbora: Sanja Volić Radić


27. STIH I NOTA, STO DIVOTA – PERO GOTOVAC – IVAN KULIŠ – TONI 3:19 ETROVIĆ (izvode svi zborovi sudionici festivala)

ukupno trajanje: 80 : 48